Size daha iyi hizmet vermek için burdayız!

Hakkımızda

Müşterilerimizin
başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında
Baskılı ürün ve hizmetleri üretmektir. Verdiğimiz hizmetleri zamanında, güvenli
ve kalite standardı yüksek olarak size ulaştırmayı hedefleriz
.

Misyon

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında Baskılı ürün ve hizmetleri üretmektir. Verdiğimiz hizmetleri zamanında, güvenli ve kalite standardı yüksek olarak size ulaştırmayı hedefleriz.

Vizyon

Baskı sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir Türkiye şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Türkiye’nin gelişimi olan baskılı meteryal konusunda teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve baskı teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan UCL Grafik ve Basım Hizmetleri güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Size Verdiğimiz

Hizmetlerimiz

UV Baskı

Promosyon ürünleri baştı olmak üzere, pleksi, ahşap, taş ve cama baskılar yapmaktayız.

DTF Tekstil Baskı

Tişört, Sweatshirt, Çanta ve Şapka üzerine istediğiniz renkte baskı yapabilme kapasitesine sahibiz.

Dijital Baskı

Branda, kanvas, araç folyosu, şeffaf ve beyaz folyo, yelken bayrak ve roll-up gibi iç ve dış mekan fason dijital baskı ihtiyaçlarınıza hızlı cevap vermekteyiz.

Ofset Baskı

Katalog, bloknot ve karton çanta gibi seri üretim, ofset baskı ihtiyaçlarınıza hızlı ve uygun bütçelerde hizmet vermeye hazırız.

Start typing and press Enter to search